Zmiana zaczyna się dzisiaj! Zadzwoń do nas: +48 666 244 544

Akademia Projektów Canviar specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu projektami. Oferta jest indywidualnie dostosowana do potrzeb naszych Klientów. Oznacza to, że dane przedsięwzięcie może być objęte całościową opieką menedżerską albo jednym lub kilkoma świadczeniami, np. prowadzeniem rozliczeń finansowania i pozyskaniem finansowania itd.
To, z jakich świadczeń Klient powinien skorzystać wynika z przeprowadzonego wcześniej wywiadu oraz analizy danego przedsięwzięcia, ostateczną decyzję o wyborze oferty podejmuje zleceniodawca.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Doradzić w zakresie najlepszej konstrukcji projektu

Wyszukać partnerów do wspólnego projektu

Wykonać audytu na każdym etapie istniejącego projektu

Realizować bieżące zadania wynikające z harmonogramu

Przeprowadzić szkolenie z zakresu zarządzania projektami

Przygotowywać i rozliczać wnioski o płatność i kolejne etapy projektu

Dlaczego warto wybrać Canviar ?

KOMPLEKSOWOŚĆ

W celu minimalizacji ryzyka oraz wstępnej kontroli potencjalnego Wnioskodawcy przygotowujemy ocenę mocny i słabych stron pomysłu i uwarunkowań. Wskazujemy braki oraz pomagamy w osiągnięciu minimum koniecznego do realizacji projektu oraz skorzystaniu z zewnętrznych źródeł finansowania.

DOŚWIADCZENIE

Planowanie, realizacja i rozliczanie przedsięwzięć, które w przynoszą wymierną i konkretna zmianę jest naszą pasją. Do każdego zadania podchodzimy twórczo. Wyróżnia nas nie tylko znajomość obszarów dot. każdego Wnioskodawcy, ale także sposobów działania urzędników w codziennej pracy czy podczas kontroli.  Uwiarygadnia nas płynność finansowa w realizowanych przez nas projektach oraz pozytywne opinie klientów oraz niezależnych instytucji kontrolujących.
ludz

ZORIENTOWANIE NA CEL

Projekt jako przedsięwzięcie ma szansę realizacji i osiągnięcia założonych celów wyłącznie gdy jest prawidłowo zaplanowany i zarządzany. W każdym innym przypadku możemy mówić wyłącznie o szczęściu. W pracy nie liczymy na szczęście lecz na kompetencje naszej kadry.

RÓŻNORODNOŚĆ

Nasz zespół składa się z osób o różnym wykształceniu, doświadczeniu i kompetencjach. Podstawowe zasady obowiązujące w naszej firmie to gra zespołowa, wysoki poziom zaangażowania i maksimum konkretu. W pracy nie  mówimy o niebieskich migdałach, ale po pracy każdy z nas  ma swoje pasje i zainteresowania. W swojej pracy kierujemy się wysoką jakością i standardami. Nieustanna nauka i  rozwój to element naszej pracy, a poszukiwanie odpowiedzi na trudne pytania to podstawa naszej kultury organizacyjnej.

Nasi Klienci

Nasze projekty