Zmiana zaczyna się dzisiaj! Zadzwoń do nas: +48 666 244 544

Akademia Projektów Canviar

to kreatywne podejście do powierzonych nam zadań

to pasja i prawdziwe zaangażowanie w naszej pracy

to wykształceni i merytoryczni eksperci

to bezpieczeństwo powierzanych tajemnic handlowych

"Canviar"

Canviar- w języku katalońskim oznacza „zmianę”. Żyjąc w nowoczesnym, dynamicznym świecie bierzemy udział w nieuniknionych procesach, które silnie oddziałują na nasze życie. Najczęściej to ludzie są autorami tych zmian. Jednakże zmieniające się jutro musi być racjonalne, kreatywne i oparte na wartościach, które integrują.

Chcemy być uczestnikami i autorami tej zmiany, pragniemy wprowadzać w przestrzeń polskiej przedsiębiorczości zmiany, które przysłużą się lepszej przyszłości.

Doświadczenie

Akademia Projektów Canviar gromadzi zespół doświadczonych i sprawdzonych specjalistów z różnych dziedzin szeroko pojętej branży wspierania przedsiębiorczości. Jednakże, nie jesteśmy tylko firmą doradczą i consultingową, pragniemy świadczyć usługi, które wykraczają poza ekspercką analizę i wyznaczanie strategii. Jako wieloletni praktycy realizujemy w ramach outsourcingu usług zadania naszych Klientów w zakresie zarządzania projektami i ich realizacji. Do naszych zasad należy ścisła współpraca z naszymi zleceniodawcami, staranność pracy i szczera pasja w dokonywaniu zmian oraz wspieraniu sukcesów naszych Klientów.

Jakie projekty realizujemy?

Inwestycje i B&R

Identyfikujemy działania zmierzające do wdrożenia innowacyjnych pomysłów. Prezentujemy rozwiązania, które pozwalają by z pozoru nieosiągalne rozwiązania stały się realnymi produktami. Wskazujemy możliwości dofinansowania ścieżki produktu, począwszy od etapu utworzenia działu badawczo-rozwojowego, przez prace badawcze i rozwojowe, stworzenie prototypu aż do produkcji finalnego produktu

33
22

Projekty Edukacyjne

Prowadzimy działania, które mają na celu ułatwienie dostępu dla dzieci do żłobków, przedszkoli. Tworzymy nowe placówki i rozwijamy już istniejące. Chcemy aby dzieci miały możliwość rozwoju w atrakcyjnej przestrzeni wypełnionej ciekawymi i nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi, zabawkami, które uczą i sprawiają, że Maluchy stają się samodzielne i nie boja się świata. Dajemy im umiejętności poruszania się w globalnym świecie – uczymy języków obcych, mądrego i bezpiecznego korzystania z technologii informacyjno-komputerowych. Rozwijamy ich dziecięcą kreatywność i innowację tak aby stały się ciekawymi świata, przedsiębiorczymi dorosłymi, którzy pamiętają gdzie są ich korzenie.

Dbamy o to aby polskie szkoły posiadały nowoczesne pracownie komputerowe, zaplecze dla przedmiotów ścisłych  humanistycznych. Chcemy aby uczniowie mogli wyjść ze szkolnego stereotypu i pracować ze swoimi nauczycielami z wykorzystaniem platform e-learningowych czy metody eksperymentu czy projektu edukacyjnego.

Projekty marketingowe

Marketing i Public Relations to ogromny obszar możliwych specjalizacji. Działamy przede wszystkim w obszarze e-marketingu, czyli działań opartych o internet, media elektroniczne. Social media, branding, budowa strona www, ale również klasyczne formy reklamowe nie są nam obce.  Wiemy, że tworzenie wizerunku firmy to całościowe przedsięwzięcie!

Współpracując z nami otrzymasz wszechstronną pomoc – od merytorycznej oceny Twoich potrzeb, po realizację konkretnych treści oraz narzędzi.

hhhh

Zespół

Screen Shot 02-28-16 at 08.23 AM

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada uprawnienia do kierowania jednostkami edukacyjnymi. Doświadczenie zawodowe zdobywa realizując swoje zadania na rzecz administracji publicznej, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców. Trener praktyk. Od 8 lat prowadzi szkolenia, warsztaty i doradztwo z zakresu zarządzania projektami. Na zlecenie instytucji zewnętrznych od 6 lat prowadzi kontrole i audyty projektów. Certyfikowany Project Manager metodyki Prince 2 poziom Practitioner.

Screen Shot 02-28-16 at 08.23 AM 001

Wysokie standardy usług edukacyjno-szkoleniowych

„Standardy mają na celu promowanie rozwiązań i praktyk sprzyjających dopasowaniu do potrzeb, dobrej organizacji, merytorycznej rzetelności, a nade wszystko wysokiej skuteczności usług edukacyjno-szkoleniowych.”

Oznacza, to że usługi edukacyjno-szkoleniowe świadczone przez Akademię Projektów Canviar stoją na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a eksperci Canviar budzą zaufanie niezależnych audytorów.

standardy

Naszymi Klientami byli: